• Slide1
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4
  • Slide5

Magyar Falu Program

MFP logo PANTONE

Humánreaktor

infoblokk pageEFOP-1.5.3-16-2017-00100

   mo  

Kézműveskedj velünk!

emvafekvo

Szivárványvarázs Egyesület

(projekt összefoglaló)

 

Egyesületünk megvalósította a VP6-19.2.1-82-8.1.6-17 kódszámú Szinergia Egyesület – Helyi fejlesztések támogatása kódszámú felhívásra benyújtott a 3260967407 projektazonosítón nyilvántartott, „Kézműveskedj velünk” című projektjét. A projekt megvalósításához 797.268.- Ft támogatásban részesültünk. A támogatás segítségével gyarapodott egyesületünk eszközállománya, így hordozható hangfalat, mikrofon szettet, projektort, vetítővásznat, sörpad garnitúrákat tudtunk beszerezni. Az eszközbeszerzés mellett, 2023. 05. 28. napján, a projekt keretében valósult meg, az „Élet vidéken” elnevezésű rendezvényünk, ahol színes programok várták az érdeklődőket. A rendezvényt nagyszámú érdeklődő közönség látogatta meg. Igyekeztünk bemutatni a vidéki élet egy szeletét, ápolva mindazt a kulturális örökséget, amit elődeink hagytak ránk. A különböző bemutatók, kulturális műsorok, minden korosztályt a helyszínre csábítottak. A gyerekek és felnőttek, szívesen kapcsolódtak a kézművesek bemutatójához, sokan igyekeztek ellesni a termékek készítésének fortélyait. Nagy örömünkre szolgált, hogy mindenki elégedetten távozott a rendezvényről.

Szentlászló, 2023. 05. 30.

leaderlogo